Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче объектов социальной инфраструктуры ОП "Червонопартизанске УЖКГ" ГП "Свердловантрацит" в коммунальную собственность Краснопартизанского городского совета Луганской области

Министерство угольной промышленности Украины (2)
Перечень, Приказ от 06.08.2007 № 282

МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 серпня 2007 року N 282

Про передачу об'єктів соціальної інфраструктури ВП "Червонопартизанське УЖКГ" ДП "Свердловантрацит" у комунальну власність Червонопартизанської міської ради Луганської області

Керуючись вимогами законів України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", "Про управління об'єктами державної власності", "Про Державний бюджет України на 2007 рік", на підставі рішення одинадцятої сесії п'ятого скликання Червонопартизанської міської ради Луганської області від 24.04.2007 N 20 та враховуючи клопотання ДП "Свердловантрацит" від 27.07.2007 N 73-7-288, наказую:

1. В. о. генерального директора Державного підприємства "Свердловантрацит" Ковалю О. І.:

1.1. Здійснити передачу з балансу відокремленого підрозділу "Червонопартизанське управління житлово-комунального господарства" Державного підприємства "Свердловантрацит" у комунальну власність Червонопартизанської міської ради Луганської області об'єктів соціальної інфраструктури залишковою балансовою вартістю 2765,0 (дві тисячі сімсот шістдесят п'ять) грн. станом на 01.07.2007, згідно з додатком.

1.2. Надати Департаменту соціальної інфраструктури та адміністративного забезпечення оформлений акт приймання-передачі об'єктів, зазначених у пункті 1.1 цього наказу, і узгоджене авізо для внесення відповідних змін у структуру обліку об'єктів соціальної інфраструктури.

Опрос