Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации архивной работы в территориальных органах МЧС

Министерство Украины по вопросам чрезвычайных ситуаций и по делам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы (2)
Приказ, Инструкция от 24.07.2007 № 498

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

НАКАЗ

від 24 липня 2007 року N 498

Про організацію архівної роботи в територіальних органах МНС

Відповідно до Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи", Положення про Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2006 р. N 1539, та з метою покращення організації архівної роботи, забезпечення збереження документів, що утворюються в процесі діяльності головних управлінь (управлінь) МНС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, наказую:

1. Затвердити:

1.1. Інструкцію з організації архівної роботи в головних управліннях (управліннях) МНС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, що додається.

1.2. Примірне положення про архівний підрозділ головного управління (управління) МНС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, що додається.

1.3. Примірне положення про експертну комісію головного управління (управління) МНС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, що додається.

2. Начальникам головних управлінь (управлінь) МНС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі в місячний строк організувати розробку положення про архівні підрозділи та положення про експертні комісії, створити експертні комісії, забезпечити виконання вимог Інструкції з організації архівної роботи в головних управліннях (управліннях) МНС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту організаційно-контрольної роботи Пачківа І. В.

 

Міністр

Н. Шуфрич

 

Опрос