Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно отпуска, предоставляемого выпускникам профессионально-учебных заведений дневной формы обучения

Минтруда
Письмо от 24.05.2007 № 155/13/116-07

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.05.2007 р. N 155/13/116-07

Відділ умов та режимів праці Департаменту з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці <...> повідомляє.

Частиною 7 статті 10 Закону України "Про відпустки" передбачені випадки, коли за бажанням працівника надаються щорічні відпустки повної тривалості до настання шестимісячного терміну безперервної роботи у перший рік роботи на даному підприємстві, в т. ч. і в інших випадках, передбачених законодавством, колективним або трудовим договором.

Відповідно до статті 38 Закону України "Про професійно-технічну освіту" випускникам професійно-технічних навчальних закладів денної форми навчання, які навчалися 10 і більше місяців, надається оплачувана відпустка підприємством, установою, організацією протягом перших трьох місяців роботи в ньому. Тривалість щорічної основної відпустки випускників віком до 18 років становить тридцять один календарний день, випускників віком понад 18 років - відповідно до встановленої на підприємстві для робітників відповідної професії, спеціальності, посади.

Опрос