Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно отпуска для ухода за ребенком до достижения им трехлетнего возраста и срочного трудового договора

Минтруда
Письмо от 29.05.2007 № 126/13/133-07

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.05.2007 р. N 126/13/133-07

...

Відповідно до статті 18 Закону "Про відпустки" після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з виплатою за ці періоди допомоги по державному соціальному страхуванню відповідно до законодавства.

Чинним законодавством не передбачено підстав для відмови жінці в перериванні такої відпустки для отримання відпустки у зв'язку з навчанням, право на яку підтверджено довідкою-викликом. При цьому вона повинна подати відповідну заяву на ім'я керівника. На підставі цієї заяви має бути виданий відповідний наказ, що є підставою для припинення виплати допомоги. Аналогічним чином вона може до дня виповнення дитині трирічного віку знову оформити цю відпустку з виплатою допомоги по державному соціальному страхуванню. Відпустка по догляду за дитиною не подовжується на кількість днів, протягом яких жінка перебувала у навчальній відпустці.

В той же час відповідно до статті 23 КЗпП трудовий договір може бути: безстроковим, що укладається на невизначений строк; на визначений строк; таким, що укладається на час виконання певної роботи.

Опрос