Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно права на получение земельного пая

Министерство аграрной политики
Письмо от 22.06.2001 № 37-25-16/5458

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.06.2001 р. N 37-25-16/5458

Відповідно до вимог ст. 6 Земельного кодексу України та ухвали 14 сесії Львівської обласної ради від 8 грудня 1993 року N 35, якою затверджено Положення про паювання і приватизацію землі в агропромисловому комплексі Львівської області, визначено, що право на отримання земельного паю мають особи, які на час проведення паювання землі працювали у сільському господарстві (усі працівники колективних сільськогосподарських підприємств, підсобних сільських господарств, селянських (фермерських) господарств, інших сільськогосподарських підприємств, установ і організацій), пенсіонери з їх числа, а також особи, зайняті у соціальній сфері села, які проживають у сільській місцевості (працівники освіти, охорони здоров'я, культури, побутового обслуговування населення, зв'язку, торгівлі та громадського обслуговування), а також пенсіонери з їх числа.

Відповідно до статті 50 Кодексу законів про працю України (КЗпП України) норма тривалості робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос