Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций по инспектированию полноты поступления и правильности использования средств специального фонда

ГлавКРУ
Методические рекомендации, Приказ от 31.03.2006 № 115
Утратил силу

ГОЛОВНЕ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНЕ УПРАВЛІННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 березня 2006 року N 115

Про затвердження Методичних рекомендацій по інспектуванню повноти надходження та правильності використання коштів спеціального фонду

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної фінансової інспекції України
 від 7 грудня 2012 року N 394)

З метою забезпечення єдиного методологічного підходу при ревізіях виконання кошторису бюджетної установи та проведенні аналізу дотримання об'єктом контролю норм чинного законодавства при здійсненні операцій з коштами спеціального фонду кошторису з наповнення доходної частини та проведення за їх рахунок видатків наказую:

1. Затвердити схвалені Методологічною радою ГоловКРУ України (протокол від 17.03.2006 N 4) Методичні рекомендації по інспектуванню повноти надходження та правильності використання коштів спеціального фонду кошторису бюджетної установи (заклади охорони здоров'я та соціального захисту населення (додаються)).

2. Начальникам контрольно-ревізійних управлінь в Автономній республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі організувати вивчення даних рекомендацій.

3. Загальному відділу Управління справами (М'якшило Н. Г.) довести Методичні рекомендації до контрольно-ревізійних управлінь в Автономній республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови ГоловКРУ І. Б. Стефанюка.

 

Голова 

Н. І. Рубан 

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
по інспектуванню повноти надходження та правильності використання коштів спеціального фонду кошторису бюджетної установи (заклади охорони здоров'я та соціального захисту населення)

Опрос