Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер Минтопливэнерго по выполнению в 2007 году Общегосударственной программы адаптации законодательства Украины к законодательству Европейского Союза

Министерство топлива и энергетики
План, Приказ от 02.04.2007 № 175

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 квітня 2007 року N 175

Про затвердження плану заходів Мінпаливенерго щодо виконання у 2007 році Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 березня 2007 р. N 90-р "Про затвердження плану заходів щодо виконання у 2007 році Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу" та інформування Міністерства юстиції наказую:

1. Затвердити план заходів Мінпаливенерго щодо виконання у 2007 році Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу (далі - План заходів), що додається.

2. Відповідальним структурним підрозділам апарату Мінпаливенерго забезпечити виконання заходів згідно з планом і щокварталу до 1-го числа місяця, що настає за звітним періодом, надавати інформацію про стан його виконання Департаменту юридичного забезпечення для узагальнення.

3. Департаменту юридичного забезпечення (Ахметов Р. С.) здійснювати моніторинг та аналіз виконання плану заходів і щокварталу до 5-го числа місяця, що настає за звітним періодом, про результати інформувати Мін'юст.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Лучнікова В. А.

Опрос