Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о Ведомственной аттестационной комиссии Центрального штаба Государственной военизированной горноспасательной службы в угольной промышленности и ее персонального состава

Министерство угольной промышленности Украины (2)
Положение, Приказ от 11.04.2007 № 121
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 квітня 2007 року N 121

Про затвердження Положення про Відомчу атестаційну комісію Центрального штабу Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості та її персонального складу

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Міністерства вугільної промисловості України
 від 19 січня 2009 року N 6
,
 від 5 липня 2010 року N 242

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
 від 30 листопада 2012 року N 944)

Відповідно до Закону України "Про аварійно-рятувальні служби", Порядку атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників, затвердженого наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 19.06.2003 р. N 201 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 24.07.2003 р. за N 640/7961, з метою здійснення атестації Центрального штабу Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, підпорядкованих воєнізованих гірничорятувальних загонів (далі - ВГРЗ) та рятувальників на здатність до проведення аварійно-рятувальних робіт, наказую:

1. Затвердити Положення про Відомчу атестаційну комісію Центрального штабу Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості (далі - ВАК ЦШ ДВГРС), погоджене з головою Центральної міжвідомчої атестаційної комісії - начальником Державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки МНС України, що додається.

2. Затвердити персональний склад ВАК ЦШ ДВГРС згідно з додатком.

3. Начальнику ДВГРС Смоланову С. М.:

3.1. Створити відповідні атестаційні комісії у ВГРЗ, визначити їх склад, функції, обов'язки та компетенцію щодо проведення атестації рятувальників.

Опрос