Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Распределения средств, предусмотренных в Государственном бюджете Украины на 2007 год для частичной компенсации стоимости сложной сельскохозяйственной техники отечественного производства

Министерство аграрной политики
Приказ от 05.03.2007 № 153
редакция действует с 21.12.2007

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 березня 2007 року N 153

Про затвердження Розподілу коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2007 рік для часткової компенсації вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва

(Наказом Міністерства аграрної політики України від 21 грудня 2007 року N 932 передбачено зміни до цього наказу)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2007 року N 321 "Про внесення змін до Порядку використання коштів державного бюджету, що спрямовуються на часткову компенсацію вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва" наказую:

1. Затвердити Розподіл коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2007 рік для часткової компенсації вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва між Міністерством аграрної політики Автономної Республіки Крим, головними управліннями агропромислового розвитку обласних і Управлінням промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської державних адміністрацій пропорційно середньорічному обсягу виробництва валової продукції сільського господарства (у порівняльних цінах 2000 року) за попередні три роки, що додається.

2. Департаменту інженерно-технічного забезпечення (Даценко М. С.) в установленому порядку довести наказ до відома Міністерства аграрної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь агропромислового розвитку обласних і Управління промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської державних адміністрацій.

Опрос