Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Распределения средств специальной дотации, предоставляемой сельскохозяйственным предприятиям за поголовье коров мясного направления производительности

Министерство аграрной политики
Приказ от 02.03.2007 № 145
редакция действует с 17.10.2007

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 березня 2007 року N 145

Про затвердження Розподілу коштів спеціальної дотації, що надається сільськогосподарським підприємствам за поголів'я корів м'ясного напряму продуктивності

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства аграрної політики України
 від 17 жовтня 2007 року N 745

На виконання пункту 23 Порядку використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2007 р. N 348 "Про затвердження Порядку використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку тваринництва", наказую:

1. Затвердити Розподіл коштів спеціальної дотації, що надається сільськогосподарським підприємствам за поголів'я корів м'ясного напряму продуктивності, що додається.

2. Департаменту ринків тваринництва з Головною державною племінною інспекцією (Микитюк Д. М.), Департаменту фінансів (Зуб Г. І.) в установленому порядку довести наказ до відома структурних підрозділів Міністерства аграрної політики України, Міністерства аграрної політики Автономної Республіки Крим та головних управлінь агропромислового розвитку обласних держадміністрацій, управління промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської держадміністрації.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Вербицького П. І.

Опрос