Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Минтопливэнерго от 23.01.2007 N 21 "О передаче государственного имущества, не подлежащего приватизации и используемого для обеспечения распределения природного газа, с баланса открытых акционерных обществ и государственных предприятий по газоснабжению и газификации Тернопольской области на баланс ОАО "Тернопільгаз"

Министерство топлива и энергетики
Приказ от 19.02.2007 № 94

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 лютого 2007 року N 94

Про внесення змін до наказу Мінпаливенерго від 23.01.2007 N 21 "Про передачу державного майна, яке не підлягає приватизації і використовується для забезпечення розподілу природного газу, з балансу відкритих акціонерних товариств та державних підприємств з газопостачання та газифікації Тернопільської області на баланс ВАТ "Тернопільгаз"

Ураховуючи, що угоди на користування державним майном, яке не підлягає приватизації і використовується для забезпечення розподілу природного газу у Тернопільській області, а також ліцензії на постачання та розподіл природного газу у даному регіоні мають тільки ВАТ "Тернопільгаз" і ВАТ "Тернопільміськгаз", наказую:

1. Внести такі зміни до наказу Мінпаливенерго від 23 січня 2007 р. N 21 "Про передачу державного майна, яке не підлягає приватизації і використовується для забезпечення розподілу природного газу, з балансу відкритих акціонерних товариств та державних підприємств з газопостачання та газифікації Тернопільської області на баланс ВАТ "Тернопільгаз" (далі - Наказ):

1.1. Преамбулу Наказу викласти у такій редакції: "Керуючись нормами Закону України "Про управління об'єктами державної власності" від 21 вересня 2006 року N 185-V, Положенням про порядок передачі об'єктів права державної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року N 1482, Положенням про Міністерство палива та енергетики, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2006 року N 1540, враховуючи, що угоди на користування державним майном, яке не підлягає приватизації і використовується для забезпечення розподілу природного газу, у Тернопільській області мають тільки ВАТ "Тернопільгаз" і ВАТ "Тернопільміськгаз", а також клопотання ВАТ "Тернопільгаз" (лист від 8 грудня 2006 року N 10/2885)".

1.2. У пункті 1 Наказу слова "відповідно до переліку, складеного за результатами інвентаризації державного майна, станом на 31 січня 2006 року, затвердженого наказом Міністерства палива та енергетики України від 23 червня 2006 року N 215, згідно з додатком." замінити словами "відповідно до додатка.".

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос