Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Организационно-методических рекомендаций и Плана основных мер по подготовке функциональной подсистемы гражданской защиты Минпромполитики в 2007 году

Министерство промышленной политики Украины (2)
План, Методические рекомендации, Приказ от 16.01.2007 № 10

МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 січня 2007 року N 10

Про затвердження Організаційно-методичних рекомендацій та Плану основних заходів з підготовки функціональної підсистеми цивільного захисту Мінпромполітики у 2007 році

На виконання директиви Прем'єр-міністра України - начальника цивільного захисту України від 15.12.2006 N 1543-ск/29 та з метою забезпечення безумовного виконання законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України з питань цивільного захисту, підвищення готовності та вдосконалення підготовки органів управління і сил функціональної підсистеми цивільного захисту населення і територій до дій за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період, наказую:

1. Затвердити Організаційно-методичні рекомендації щодо планування та реалізації основних заходів і завдань з підготовки функціональної підсистеми цивільного захисту Мінпромполітики у 2007 році (далі - Організаційно-методичні рекомендації), згідно з додатком 1.

2. Затвердити План основних заходів з підготовки функціональної підсистеми цивільного захисту Мінпромполітики у 2007 році (далі - План основних заходів), згідно з додатком 2.

3. Начальнику Управління організаційного та інформаційно-аналітичного забезпечення роботи Міністра розмістити даний наказ, Організаційно-методичні рекомендації та План основних заходів на сайті міністерства htt: //www. industry. gov. ua у рубриці "Реалізація державної промислової політики" у підрубриці "Функціональне забезпечення".

Опрос