Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Примерного положения о порядке рассмотрения вопросов относительно распоряжения и использования имущества ОАО

Фонд государственного имущества
Положение, Приказ от 20.02.2007 № 299
Утратил силу

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 лютого 2007 року N 299

Про затвердження Примірного положення про порядок розгляду питань щодо розпорядження та використання майна ВАТ

Наказ скасовано
(згідно з наказом Фонду державного майна України
від 21 квітня 2010 року N 535)

З метою підвищення ефективності управління корпоративними правами держави та здійснення контролю за використанням майна, переданого під час приватизації (корпоратизації) до статутних фондів відкритих акціонерних товариств, відповідно до Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України, Законів України "Про господарські товариства", "Про власність", "Про управління об'єктами державної власності", "Про Державну програму приватизації", Постанови Верховної Ради України від 07.07.92 N 2558-XII "Про Тимчасове положення про Фонд державного майна України", постанови Кабінету Міністрів України від 15.05.2000 N 791 "Про управління корпоративними правами держави", Положення про порядок здійснення контролю за розпорядженням активами, що належать господарським товариствам, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 08.11.2005 N 2946 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.02.2006 за N 208/12082, та інших нормативно-правових актів наказую:

1. Затвердити Примірне положення про порядок розгляду питань щодо розпорядження та використання майна відкритими акціонерними товариствами (далі - Примірне положення).

2. Департаменту з питань корпоративних відносин, Департаменту міждержавних відносин та спільних підприємств, Регіональним відділенням ФДМУ

Забезпечити внесення у завдання для голосування на загальних зборах акціонерів товариств, в яких державні корпоративні права становлять від 100 % до 25 % + 1 акція статутного фонду, питання про затвердження Внутрішнього положення, враховуючи вимоги Примірного положення.

3. Департаменту з питань корпоративних відносин, Департаменту фінансового аналізу, Департаменту міждержавних відносин та спільних підприємств, Регіональним відділенням ФДМУ

Забезпечити внесення відповідних змін до статутів господарських товариств у зв'язку із прийняттям Внутрішнього положення товариства.

Термін: 31.12.2007

4. Департаменту з питань корпоративних відносин

У 30-ти денний термін до дати проведення загальних зборів акціонерів подавати до Департаменту фінансового аналізу ФДМУ матеріали з питань, які внесені до порядку денного загальних зборів акціонерів та стосуються списання, оренди і розпорядження майном, для розгляду і підготовки відповідних проектів рішень Фонду для голосування з цих питань.

Термін: по мірі надходження

Опрос