Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О формировании и ведении Единого реестра объектов государственной собственности

Министерство угольной промышленности Украины (2)
Приказ от 31.01.2007 № 19
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 січня 2007 року N 19

Про формування та ведення Єдиного реєстру об'єктів державної власності

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
 від 13 лютого 2012 року N 92)

Відповідно до Положення про Єдиний реєстр об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2004 N 467, Методики проведення інвентаризації об'єктів державної власності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2005 N 1121, з метою упорядкування обліку юридичних осіб, проведення інвентаризації державного майна та за їх результатами формування, ведення і надання відомостей до Єдиного реєстру об'єктів державної власності (далі - Реєстр) наказую:

1. Керівникам підприємств, що належать до сфери управління Міністерства вугільної промисловості України та щодо яких Міністерство здійснює функції з управління державними корпоративними правами, забезпечити:

1.1. Встановлення на комп'ютерному обладнанні підприємства автоматизованої системи (АС) "Юридичні особи", програмний модуль якого розміщено у мережі Інтернет на веб-сайті Фонду державного майна України (http://spfu.gov.ua/ukr - об'єкти державної власності - створення Реєстру) для роботи відповідно до керівництва користувача по веденню баз даних. Термін - 05.02.2007.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос