Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перечня программ универсальной программной услуги для многоканальных телесетей, расположенных на территории г. Токмака Запорожской обл.

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Перечень, Решение от 13.12.2006 № 1117

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 13 грудня 2006 року N 1117

Про затвердження переліку програм універсальної програмної послуги для багатоканальних телемереж, розташованих на території м. Токмака Запорізької обл.

Розглянувши інформацію управління науково-технічного і частотного розвитку про затвердження переліку програм універсальної програмної послуги для багатоканальних телемереж, розташованих на території м. Токмака Запорізької області, з метою приведення діючих ліцензій організацій кабельного та ефірно-кабельного телебачення у відповідність до вимог Закону України "Про телебачення і радіомовлення", керуючись статтями 1, 39, 40 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Затвердити перелік програм універсальної програмної послуги для багатоканальних кабельних телемереж, розташованих на території м. Токмака Запорізької області.

2. Дозволити провайдерам програмної послуги уточнення переліку з урахуванням фактичного стану прийому сигналів телепрограм згідно з вимірами Українського державного центру "Укрчастотнагляд" або Державної інспекції зв'язку.

3. Доручити ліцензійному департаменту щомісячно інформувати Національну раду про впровадження програм універсальної програмної послуги.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на ліцензійний департамент, департамент контрольно-аналітичної роботи, юридичне управління.

Опрос