Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно применения финансовых санкций и пени за несвоевременное перечисление взносов на общеобязательное государственное пенсионное страхование

Пенсионный фонд
Письмо от 02.12.2005 № 15190/03-30

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 02.12.2005 р. N 15190/03-30

Пенсійний фонд України розглянув звернення, яке надійшло від народного депутата України Марченко О. В., щодо застосування фінансових санкцій та пені за несвоєчасне перерахування внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування і повідомляє.

Відносини, що виникають між суб'єктами системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, регулюються виключно Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі - Закон).

Відповідно до абзацу 1 частини 6 статті 20 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", який набрав чинності з 1 січня 2004 року, страхувальники зобов'язані сплачувати страхові внески, нараховані за відповідний базовий звітний період, не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення цього періоду.

Пунктом 12 статті 20 Закону визначено, що страхові внески підлягають сплаті незалежно від фінансового стану платника страхових внесків.

Опрос