Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно вопросов применения финансовых санкций за доначисление взносов на общеобязательное государственное пенсионное страхование и уплаты сбора на обязательное государственное пенсионное страхование с операций по продаже ювелирных изделий из золота

Пенсионный фонд
Письмо от 02.12.2005 № 15230/03-30

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 02.12.2005 р. N 15230/03-30

Пенсійний фонд України розглянув звернення, яке надійшло від народного депутата України Марченко О. В., щодо питань застосування фінансових санкцій за донарахування внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій з продажу ювелірних виробів із золота і, в порядку поставлених питань, повідомляє.

1. Якщо страхувальником самостійно виявлено заниження відображених нарахованих сум страхових внесків у поданих ним розрахунках за попередні звітні періоди, то зазначені суми відображаються у рядку 6 "Розрахунку суми страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (лист Пенсійного фонду України від 23.03.2004 за N 2727/04). У цьому випадку страхувальник несе відповідальність у розмірі 5 відсотків від донарахованих сум за кожний повний або неповний місяць, за який донараховано ці суми.

Порядок застосування фінансових санкцій визначений Інструкцією про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженою постановою правління Пенсійного фонду України від 19.12.2003 N 21-1, зареєстрованою в Мін'юсті 16.01.2004 за N 64/8663 (із змінами).

Відповідно до розділу 9 Інструкції рішення про застосування штрафів приймає начальник управління Пенсійного фонду України в районі, місті, районі у місті або його заступник.

Опрос