Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно аннулирования сертификатов субъектов оценочной деятельности

Фонд государственного имущества
Перечень, Приказ от 27.12.2006 № 1983

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 грудня 2006 року N 1983

Щодо анулювання сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності

Згідно зі ст. 20 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", п. 4.4 Положення про порядок анулювання сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності - суб'єктів господарювання та їх поновлення після анулювання, затвердженого наказом Фонду державного майна України (ФДМУ) від 27.03.2006 N 513 і зареєстрованого Міністерством юстиції України 11.04.2006 за N 417/12291, а також відповідно до наказу ФДМУ від 21.11.2006 N 1741, яким тимчасово припинено дію кваліфікаційних свідоцтв тих оцінювачів, які не виконали вимоги статті 14 вищезазначеного Закону, наказую:

1. Анулювати сертифікати суб'єктів оціночної діяльності, у штатному складі яких працюють оцінювачі, які мають кваліфікаційні свідоцтва, дію яких тимчасово припинено за напрямами оцінки майна і спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають напрямам і спеціалізаціям, зазначеним у сертифікаті (перелік додається).

2. Департаменту оцінки майна та оціночної діяльності (В. Гайдук) забезпечити інформування громадськості щодо змісту цього наказу шляхом опублікування його в "Державному інформаційному бюлетені про приватизацію" та додатку до "Державного інформаційного бюлетеня про приватизацію" - газеті "Відомості приватизації".

3. Департаменту оцінки майна та оціночної діяльності (В. Гайдук) забезпечити поновлення дії сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності, зазначених у пункті 1 цього наказу, у порядку, встановленому для їх видачі, у разі виконання оцінювачами, що працюють у штатному складі суб'єкта господарювання, статті 14 названого вище Закону.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос