Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении исполнения Указа Президента Украины от 19 декабря 2000 г. N 1348 "О мерах по развитию кооперативного движения и усилению его роли в реформировании экономики Украины на рыночных основах"

Министерство аграрной политики
Приказ от 23.01.2001 № 5

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 січня 2001 року N 5

Про забезпечення виконання Указу Президента України від 19 грудня 2000 р. N 1348 "Про заходи щодо розвитку кооперативного руху та посилення його ролі в реформуванні економіки України на ринкових засадах"

На виконання доручення Прем'єр-міністра України від 26 грудня 2000 р. N 21334/1 до Указу Президента України від 19 грудня 2000 р. N 1348 "Про заходи щодо розвитку кооперативного руху та посилення його ролі в реформуванні економіки України на ринкових засадах", з метою створення сприятливих умов для розвитку кооперативного сектору економіки, реалізації підприємницької ініціативи громадян, забезпечення зайнятості широких верств населення та посилення їх соціального захисту наказую:

1. Заступникам Міністра, головам державних департаментів, начальникам департаментів, самостійних управлінь і відділів забезпечити неухильне виконання Указу Президента України від 19 грудня 2000 р. N 1348 "Про заходи щодо розвитку кооперативного руху та посилення його ролі в реформуванні економіки України на ринкових засадах".

2. Департаменту розвитку підприємництва та інфраструктури сільськогосподарських ринків (Ляшок), Департаменту стратегії розвитку аграрної економіки (Дробот), Департаменту реформування сільського господарства (Кухарук), Департаменту науково-технічної політики (Саченко), Департаменту ринків продукції рослинництва та розвитку насінництва (Сорока), Департаменту ринків продукції тваринництва з Головною державною племінною інспекцією (Мельник), Державному департаменту продовольства (Сватков), Державному департаменту ветеринарної медицини (Вербицький), Державному департаменту рибного господарства (Шведенко), Департаменту розвитку соціальної інфраструктури сільської місцевості (Гайдар) разом з Національною спілкою сільськогосподарських кооперативів України (Зіновчук, за згодою) до 1 березня 2001 р. розробити та затвердити заходи, спрямовані на підтримку розвитку кооперативного руху у сфері матеріально-технічного забезпечення, заготівлі, збуту та переробки продукції, виробничого, побутового, соціально-культурного обслуговування, створення мережі сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Про результати їх виконання інформувати Мінекономіки за підсумками кварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним, упродовж 2001 року.

Опрос