Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении исполнения Указа Президента Украины от 19 декабря 2000 г. N 1348 "О мерах по развитию кооперативного движения и усилению его роли в реформировании экономики Украины на рыночных основах"

Министерство аграрной политики
Приказ от 23.01.2001 № 5

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 січня 2001 року N 5

Про забезпечення виконання Указу Президента України від 19 грудня 2000 р. N 1348 "Про заходи щодо розвитку кооперативного руху та посилення його ролі в реформуванні економіки України на ринкових засадах"

На виконання доручення Прем'єр-міністра України від 26 грудня 2000 р. N 21334/1 до Указу Президента України від 19 грудня 2000 р. N 1348 "Про заходи щодо розвитку кооперативного руху та посилення його ролі в реформуванні економіки України на ринкових засадах", з метою створення сприятливих умов для розвитку кооперативного сектору економіки, реалізації підприємницької ініціативи громадян, забезпечення зайнятості широких верств населення та посилення їх соціального захисту наказую:

1. Заступникам Міністра, головам державних департаментів, начальникам департаментів, самостійних управлінь і відділів забезпечити неухильне виконання Указу Президента України від 19 грудня 2000 р. N 1348 "Про заходи щодо розвитку кооперативного руху та посилення його ролі в реформуванні економіки України на ринкових засадах".

2. Департаменту розвитку підприємництва та інфраструктури сільськогосподарських ринків (Ляшок), Департаменту стратегії розвитку аграрної економіки (Дробот), Департаменту реформування сільського господарства (Кухарук), Департаменту науково-технічної політики (Саченко), Департаменту ринків продукції рослинництва та розвитку насінництва (Сорока), Департаменту ринків продукції тваринництва з Головною державною племінною інспекцією (Мельник), Державному департаменту продовольства (Сватков), Державному департаменту ветеринарної медицини (Вербицький), Державному департаменту рибного господарства (Шведенко), Департаменту розвитку соціальної інфраструктури сільської місцевості (Гайдар) разом з Національною спілкою сільськогосподарських кооперативів України (Зіновчук, за згодою) до 1 березня 2001 р. розробити та затвердити заходи, спрямовані на підтримку розвитку кооперативного руху у сфері матеріально-технічного забезпечення, заготівлі, збуту та переробки продукції, виробничого, побутового, соціально-культурного обслуговування, створення мережі сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Про результати їх виконання інформувати Мінекономіки за підсумками кварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним, упродовж 2001 року.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос