Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Примерных правил проведения внутреннего финансового мониторинга небанковскими учреждениями

Государственный комитет финансового мониторинга
Приказ, Правила от 31.10.2006 № 217
Утратил силу

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 жовтня 2006 року N 217

Про затвердження Примірних правил проведення внутрішнього фінансового моніторингу небанківськими установами

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державного комітету фінансового моніторингу України
 від 1 лютого 2011 року N 17)

З метою координації та методичного забезпечення діяльності суб'єктів первинного фінансового моніторингу небанківських установ наказую:

1. Затвердити Примірні правила проведення внутрішнього фінансового моніторингу небанківськими установами (далі - Примірні правила), що додаються.

2. Департаменту взаємодії та методичного забезпечення системи фінансового моніторингу (Подкоритов А. С.) у п'ятиденний термін після підписання цього наказу розмістити Примірні правила на Веб-сайті Держфінмоніторингу України в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Держфінмоніторингу України Кірсанова В. М.

 

Голова 

С. Г. Гуржій 

 

Примірні правила
проведення внутрішнього фінансового моніторингу небанківськими установами

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Дані примірні правила проведення внутрішнього фінансового моніторингу небанківськими установами розроблені з метою надання методичної допомоги при формуванні суб'єктами первинного фінансового моніторингу небанківськими установами (далі - установа) правил проведення внутрішнього фінансового моніторингу.

Правила проведення внутрішнього фінансового моніторингу установи та її відокремлених підрозділів (далі - Правила) розробляються на виконання вимог статті 5 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" (далі - Закон) та з урахуванням вимог нормативних актів з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансування тероризму.

Правила відображають внутрішню систему внутрішнього фінансового моніторингу установи, визначають порядок та умови проведення заходів і механізми їх реалізації для запобігання використання установи з метою легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансування тероризму.

Порядок та режим доступу до Правил визначаються відповідальним працівником установи за погодженням з Керівником установи.

Опрос