Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно заключения договора на предоставление жилищно-коммунальных услуг

Министерство строительства; архитектуры и жилищно-коммунального хозяйства
Разъяснение от 01.10.2006

МІНІСТЕРСТВО БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

Щодо укладення договору на надання житлово-комунальних послуг

Відповідно до ст. 19 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" відносини у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах.

На виконання положень цього Закону з метою впорядкування відносин між споживачами та виконавцями житлово-комунальних послуг затверджені:

- постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 N 630 Правила надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типовий договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення;

- постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 N 560 Порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та типовий договір про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Прикінцевими положеннями цього Закону визначено, що договори про надання житлово-комунальних послуг, укладені до набрання чинності цим Законом, повинні бути приведені у відповідність із цим Законом до 01.01.2006. Договори, не приведені у відповідність із цим Законом, втрачають чинність.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос