Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно разъяснения законодательства и государственных норм при решении вопроса строительства базы отдыха

Министерство строительства; архитектуры и жилищно-коммунального хозяйства
Разъяснение от 01.10.2006

МІНІСТЕРСТВО БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

Стосовно роз'яснення законодавства та державних норм при вирішенні питання будівництва бази відпочинку

Нормативні вимоги щодо проектування закладів відпочинку та їх розміщення визначені державними будівельними нормами ДБН В.2.2-10-2001 "Заклади охорони здоров'я", ДБН 360-92** "Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень" та інших нормативів, які регламентують загальні вимоги до архітектурно-конструктивних та інженерних рішень, протипожежної безпеки, санітарної гігієни, надійності та безпеки їх експлуатації.

Згідно з п. 8.212 розділу "Санаторно-курортні заклади" ДБН В.2.2-10-2001 "Заклади охорони здоров'я" потужність і структура закладу для відпочинку визначається завданням на проектування, в якому можуть бути передбачені такі функціональні групи: приймально-вестибюльна, адміністративні приміщення, житлові приміщення, приміщення їдальні, лікувальні приміщення, господарчі приміщення тощо.

Пунктом 8.215 та таблицею 14 зазначених будівельних норм регламентуються площі житлових кімнат (не менше 9 м2) та площі на одне місце, виходячи з мінімальних санітарно-гігієнічних вимог, а також залежно від терміну функціонування закладу для відпочинку: цілорічного - 6 м2 на одне місце або сезонного (літнього) - 4,5 м2 на одне місце.

Дерев'яні будинки належать до сезонних (літніх) споруд.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос