Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реорганизации грузо-транспортной системы угольной отрасли

Министерство угольной промышленности Украины (2)
Приказ от 25.09.2006 № 478
редакция действует с 31.01.2007

МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 вересня 2006 року N 478

Про реорганізацію вантажно-транспортної системи вугільної галузі

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства вугільної промисловості України
 від 31 січня 2007 року N 21

Відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Декрету Кабінету Міністрів України від 15 грудня 1992 року N 8-92 "Про управління майном, що є у загальнодержавній власності", з метою упорядкування діяльності залізничного транспорту, забезпечення його ефективної експлуатації, ремонту та оновлення, координації вантажно-транспортних управлінь та організації співробітництва з органами залізничного транспорту Укрзалізниці та Мінтрансу України наказую:

1. Виділити зі складу державного підприємства (ДП) "Макіїввугілля" відокремлений підрозділ "Макіївське вантажно-транспортне управління "Макіїввантажтранс" та створити на його базі ДП "Макіїввантажтранс" (юридична адреса: 86104, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Панченка, 27-а). 

2. Виділити зі складу ДП "Луганськвугілля" відокремлений підрозділ "Луганськвантажтранс" та створити на його базі державне підприємство "Луганськвантажтранс" (юридична адреса: 91493, м. Луганськ, сел. Ювілейне).

3. Виділити зі складу ДП "Ровенькиантрацит" відокремлений підрозділ "Вантажно-транспортне управління "Ровенькивантажтранс" та створити на його базі ДП "Ровенькивантажтранс" (юридична адреса: 94700, Луганська обл., м. Ровеньки, вул. Капанеллі, 3).

4. Виділити зі складу ДП "Вугілля України" відокремлений підрозділ "Вантажно-транспортне управління" та створити на його базі державне підприємство "Донецьквантажтранс" (юридична адреса: 83012, м. Донецьк-12, Куйбишевський р-н, вул. Словацька).

Опрос