Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно правомерности включения в состав валовых расходов налогоплательщика расходов, связанных с улучшением основных фондов

Комитет ВР Украины по вопросам финансов и банковской деятельности
Письмо от 16.11.2000 № 06-10/659

КОМІТЕТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ЛИСТ

від 16.11.2000 р. N 06-10/659

У Комітеті ВРУ з питань фінансів і банківської діяльності розглянуто запит стосовно правомірності включення до складу валових витрат платника податку витрат, пов'язаних із поліпшенням основних фондів.

Відповідно до пп. 8.7.1 ст. 8 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" платники податку мають право протягом звітного року віднести до валових витрат будь-які витрати, пов'язані з поліпшенням основних фондів, у сумі, що не перевищує п'яти відсотків сукупної балансової вартості груп основних фондів на початок звітного року.

Витрати, що перевищують зазначену суму, відносяться на збільшення балансової вартості груп 2 і 3 (балансової вартості окремого об'єкта основних фондів групи 1) та підлягають амортизації за нормами, передбаченими для відповідних основних фондів.

Таким чином, вищевказаною нормою, а також пп. 5.2.10 ст. 5 зазначеного Закону визначено з метою оподаткування джерело відшкодування витрат, пов'язаних як з проведенням ремонтів, так і із здійсненням модернізації, реконструкції, технічного переозброєння тощо.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос