Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно осуществления перерасчетов размера помощи по безработице

Минтруда
Письмо от 21.06.2006 № 393/020/99-06

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 21.06.2006 р. N 393/020/99-06

На чисельні запити центрів зайнятості щодо здійснення перерахунків розміру допомоги по безробіттю особам, яким після звільнення з підприємства зроблено перерахунок заробітної плати, починаючи з січня 2006 року у зв'язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року N 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів", повідомляємо.

У разі, якщо заробітна плата підвищується за рішенням Уряду і нові умови оплати праці застосовуються з дати, зазначеної у відповідному нормативно-правовому акті, тобто заробітна плата перераховується за попередній період, страхові внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття донараховуються окремо за кожний місяць, за який здійснено перерахунок заробітної плати. При цьому у такому випадку якщо навіть особа звільнилась, а їй перераховано заробітну плату, страхові внески також донараховуються.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос