Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О размерах должностных окладов руководителей предприятий, издательств и организаций в связи с изменением размера минимальной заработной платы

Государственный комитет телевидения и радиовещания
Приказ от 21.07.2006 № 195

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 липня 2006 року N 195

Про розміри посадових окладів керівників підприємств, видавництв та організацій у зв'язку із зміною розміру мінімальної заробітної плати

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 року N 859 "Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств", відповідно до статті 82 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" наказую:

1. Встановити розміри посадових окладів керівникам підприємств, видавництв та організацій відповідно до галузевих угод та колективних договорів, в частині обов'язкового виконання законодавства України про мінімальну заробітну плату із збереженням доплат та надбавок, встановлених в контрактах з керівниками, згідно з додатком 1.

2. Відділу кадрової роботи та державної служби адміністративно-господарського департаменту у місячний термін внести зміни до укладених контрактів згідно з вимогами цього наказу.

3. Посадові оклади керівникам вводяться в дію згідно з діючим законодавством за умови наявності фінансових можливостей.

Опрос