Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О результатах проверки Черновицкой ассоциации Коммерческой телекомпании "ТВА", г. Черновцы (НР N 0084 от 08.11.2001 года)

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 19.07.2006 № 660
редакция действует с 14.07.2011

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 19 липня 2006 року N 660

Про результати перевірки Чернівецької асоціації Комерційної телекомпанії "ТВА", м. Чернівці (НР N 0084 від 08.11.2001 року)

Санкцію "оголошення попередження" Чернівецької асоціації комерційної
телекомпанії "ТВА", м. Чернівці, застосовану цим рішенням, скасовано
(згідно з рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення
 від 14 липня 2011 року N 1401)

Розглянувши інформацію представника Національної ради в Чернівецькій області та управління контролю і моніторингу про результати перевірки Чернівецької асоціації комерційної телекомпанії "ТВА", м. Чернівці, ліцензія НР N 0084 від 8 листопада 2001 року, у зв'язку з недотриманням умов ліцензії у частині "періодичність, час та обсяги мовлення", "програмна концепція мовлення", за порушення ч. 1 ст. 5 Закону України "Про рекламу" (у теле-, радіопередачах, які створені і проводяться за участю спонсорів, забороняється наводити будь-яку інформацію рекламного характеру про спонсора та/або його товари, крім імені або найменування та знака для товарів і послуг спонсорів), ст. 6 Закону України "Про рекламу" (застосування мови у рекламі), п. 3 ст. 9 Закону України "Про рекламу" (інформаційний, авторський чи редакційний матеріал, в якому привертається увага до конкретної особи чи товару та який формує або підтримує обізнаність та інтерес глядачів (слухачів, читачів) щодо цих особи чи товару, є рекламою і має бути вміщений під рубрикою "Реклама" чи "На правах реклами"), ст. 9 Закону України "Про рекламу" (реклама має бути чітко відокремлена від іншої інформації, незалежно від форм чи способів розповсюдження, таким чином, щоб її можна було ідентифікувати як рекламу), керуючись статтями 13 та 21 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос