Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О прекращении использования аналогового оборудования на сети телефонной связи

Государственный комитет связи и информатизации Украины
Приказ от 20.10.2003 № 195

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 жовтня 2003 року N 195

Про припинення використання аналогового обладнання на мережі телефонного зв'язку

На виконання Комплексної програми створення Єдиної національної системи зв'язку України (ЄНСЗ), схваленої постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 1993 р. N 790, з метою прискорення цифровізації місцевих мереж телефонного зв'язку, задоволення потреб споживачів у сучасних послугах електрозв'язку з відповідними рівнями якості наказую:

1. Починаючи з 01.01.2004 р., розвивати мережі телефонного зв'язку загального користування із застосуванням тільки цифрового комутаційного обладнання, яке підтримує дозволені для використання в Україні типи сигналізацій, має сертифікат відповідності та погоджене до використання.

2. Внести зміни та доповнення до Порядку виявлення несертифікованих засобів зв'язку, які використовуються в мережах зв'язку загального користування України, який затверджено наказом Держкомзв'язку України від 26.07.99 N 29:

- пункт 4.5 розділу 4 викласти в наступній редакції: "Не потребують сертифіката відповідності та погодження з Адміністрацією зв'язку (АЗ) засоби зв'язку (ЗЗ) (в тому числі радіопередавальні), які відповідають одночасно наступним вимогам (з наданням відповідних документів):

- виготовлені до 1992 року за документацією, узгодженою чи затвердженою Мінзв'язку колишнього СРСР або Мінзв'язку України;

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос