Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах конкурса "Лучшие здания и сооружения, построенные и принятые в эксплуатацию в 2005 году в Украине"

Министерство строительства; архитектуры и жилищно-коммунального хозяйства
Приказ, Решение от 28.07.2006 № 265

МІНІСТЕРСТВО БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 липня 2006 року N 265

Про підсумки конкурсу "Кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію у 2005 році в Україні"

Конкурс на кращі будинки і споруди, збудовані і прийняті в експлуатацію у 2005 році на території України, проведено відповідно до наказу Держбуду України від 30 березня 2005 року N 58 з метою виявлення та сприяння впровадженню в будівництво прогресивних проектних рішень, підвищення якості будівництва, поширення передового досвіду проектних і будівельних організацій України.

Загалом на конкурс представлено 68 об'єктів з 15 областей, а також АР Крим та м. Києва. Найбільше об'єктів подано будівельними і проектними організаціями Донецької - 8, Рівненської - 8, Херсонської - 6 областей та м. Києва - 13.

Жодного об'єкта не подано на конкурс із Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Хмельницької областей та м. Севастополя.

Згідно з Положенням про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України, затвердженим наказом Держбуду України від 30.03.2004 р. N 52, наказую:

1. Затвердити рішення журі і нагородити переможців конкурсу - будівельні та проектні організації, які проектували і споруджували об'єкти, дипломами відповідного ступеня та пам'ятними призами згідно з додатком 1.

2. Нагородити грамотами Мінбуду України фахівців, що брали найбільш активну участь у проектуванні та будівництві об'єктів - учасників конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в 2005 р.

3. Державній архітектурно-будівельній інспекції України (Бондаренко О. М.) забезпечити доведення підсумків конкурсу до відома Уряду Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

4. З метою популяризації підсумків конкурсу і підвищення якості будівництва Державній архітектурно-будівельній інспекції України спільно з Науково-дослідним інститутом будівельного виробництва організувати фотовиставку кращих об'єктів, які були подані на конкурс, у приміщенні Мінбуду України з 1 серпня по 1 жовтня 2006 року (01025, м. Київ, вул. В. Житомирська, 9) та видати кольоровий альбом об'єктів - переможців конкурсу.

Опрос