Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии внедрения энергосберегающих мер на предприятиях водопроводно-канализационного хозяйства

Министерство строительства; архитектуры и жилищно-коммунального хозяйства
Решение от 29.06.2006 № 129

КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 29 червня 2006 року N 129

Про стан впровадження енергозберігаючих заходів на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства

Розглянувши питання "Про стан впровадження енергозберігаючих заходів на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства", колегія відзначає незадовільну роботу підприємств водопровідно-каналізаційного господарства щодо зменшення обсягів споживання та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів під час виробництва, транспортування та надання послуг з центрального водопостачання та водовідведення.

На підставі аналізу результатів впровадження упродовж 2005 року та I кварталу 2006 року енергозберігаючих заходів на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства та проведеної Управлінням водопровідно-каналізаційного господарства Мінбуду в період з 12 по 16 червня 2006 року перевірки підприємств Донецької, Черкаської та Чернігівської областей узагальнено стан реалізації заходів енергозбереження та здійснено оцінку економії енергоресурсів.

Слід зазначити, що споживання електричної енергії підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства у 2005 році склало 4533,1 млрд. кВт·год., що на 1,9 % більше, ніж у 2004 році. Найбільший показник зростання, порівняно із середнім по Україні, у Дніпропетровській (37,6 %), Житомирській (23,2 %), Миколаївській (8,5 %) та Херсонській (5,6 %) областях.

Залишились високими питомі витрати електроенергії на постачання 1 м3 води та відведення 1 м3 стоків, які в цілому по Україні складають: з водопостачання - 1,106 кВт·год./м3, з водовідведення - 0,571 кВт·год./м3, які більші, ніж у європейських розвинутих країнах.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос