Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении и введении в действие нормативного документа "Организация эксплуатации релейной защиты и автоматики в энергокомпаниях и их структурных единицах. Правила"

Министерство топлива и энергетики
Приказ от 17.07.2006 № 251

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 липня 2006 року N 251

Про затвердження та надання чинності нормативному документу "Організація експлуатації релейного захисту та автоматики в енергокомпаніях та їх структурних одиницях. Правила"

З метою забезпечення надійної експлуатації релейного захисту та автоматики в енергокомпаніях та їх структурних одиницях, усіх суб'єктів і об'єктів енергетики незалежно від їхньої відомчої належності та форм власності наказую:

1. Затвердити нормативний документ Мінпаливенерго України "Організація експлуатації релейного захисту та автоматики в енергокомпаніях та їх структурних одиницях. Правила" (далі - Правила) та надати йому чинності через 60 днів з дати підписання цього наказу.

2. Госпрозрахунковому підрозділу "Науково-інженерний енергосервісний центр" інституту "Укрсільенергопроект" (Білоусов В. І.) внести Правила до реєстру та комп'ютерного банку даних чинних нормативних документів Мінпаливенерго України.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос