Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечня национальных стандартов, которые в случае добровольного применения являются доказательством соответствия продукции требованиям Технического регламента по подтверждению соответствия безопасности машин и механизмов

Государственный комитет по вопросам технического регулирования и потребительской политики
Перечень, Приказ от 27.06.2006 № 172
Утратил силу

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА СПОЖИВЧОЇ ПОЛІТИКИ

НАКАЗ

від 27 червня 2006 року N 172

Про затвердження Переліку національних стандартів, які в разі добровільного застосування є доказом відповідності продукції вимогам Технічного регламенту з підтвердження відповідності безпеки машин і механізмів

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики
 від 15 березня 2011 року N 99)

З метою забезпечення виконання Графіка впровадження технічних регламентів, розроблених на основі положень директив Нового підходу ЄС (доручення Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2005 року N 36390/5/1-05), та відповідно до статті 9 Закону України "Про підтвердження відповідності" наказую:

1. Затвердити Перелік національних стандартів, які в разі добровільного застосування є доказом відповідності продукції вимогам Технічного регламенту з підтвердження відповідності безпеки машин і механізмів, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 27.09.2004 N 209, зареєстрованого Мін'юстом України 20.10.2004 за N 1339/9938 (додається).

2. Державному підприємству "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості" (Філіпчук Г. Г.) забезпечити протягом 2 місяців публікацію в "Бюлетені інформаційних матеріалів зі стандартизації, метрології та сертифікації" Переліку національних стандартів, які в разі добровільного застосування є доказом відповідності продукції вимогам Технічного регламенту з підтвердження відповідності безпеки машин і механізмів.

Опрос