Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии Черновицкого областного объединения шелководство "Облшовк" в сферу управления Минагрополитики Украины

Министерство аграрной политики
Приказ от 19.06.2006 № 311

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 червня 2006 року N 311

Про прийняття Чернівецького обласного об'єднання шовківництва "Облшовк" до сфери управління Мінагрополітики України

Керуючись Декретом Кабінету Міністрів України від 15.12.92 N 8-92 "Про управління майном, що є у загальнодержавній власності", постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 N 1482 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" та враховуючи наказ Регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернівецькій області від 11.05.2006 за N 60-сп про скасування прийнятого рішення про приватизацію, наказую:

1. Прийняти станом на 25 червня 2006 року від регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернівецькій області до сфери управління Міністерства аграрної політики України Чернівецьке обласне об'єднання шовківництва "Облшовк" (код ЄДРПОУ 00709997, Чернівецька обл., м. Хотин, вул. Грушевського, 4-а).

2. Затвердити комісію з приймання-передачі майна Чернівецького обласного об'єднання шовківництва "Облшовк" у складі згідно з додатком.

3. Голові комісії Поліщук О. Г. в місячний термін забезпечити приймання-передачу майна Чернівецького обласного об'єднання шовківництва "Облшовк" у відповідності з чинним законодавством.

Функції координації роботи, пов'язаної з галузевими особливостями діяльності Чернівецького обласного об'єднання шовківництва "Облшовк", покласти на Департамент ринків продукції тваринництва з Головною державною племінною інспекцією (Микитюк Д. М.).

Опрос