Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перечня ОАО, акции которых подлежат продаже за средства на открытых денежных региональных аукционах через ГАК "НМАЦ"

Фонд государственного имущества
Перечень, Приказ от 05.06.2006 № 863

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 червня 2006 року N 863

Про затвердження переліку ВАТ, акції яких підлягають продажу за кошти на відкритих грошових регіональних аукціонах через ДАК "НМАЦ"

На виконання підпункту 3 пункту 60 Державної програми приватизації на 2000 - 2002 роки та на підставі Положення про продаж пакетів акцій відкритих акціонерних товариств за кошти на відкритих грошових регіональних аукціонах через Державну акціонерну компанію "Національна мережа аукціонних центрів" та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.12.2005 N 570-р наказую:

1. Затвердити перелік відкритих акціонерних товариств, пакети акцій яких підлягають продажу регіональними відділеннями Фонду державного майна України на відкритому грошовому регіональному аукціоні через ДАК "НМАЦ", згідно з додатком.

2. Начальникам регіональних відділень ФДМУ по Київській та Тернопільській областях забезпечити продаж пакетів акцій ВАТ згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос