Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно осуществления доверительными обществами представительской деятельности с чужим имуществом

Государственная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг
Письмо от 23.12.2005 № 10938/11-11

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.12.2005 р. N 10938/11-11

У березні 1993 року Декретом Кабінету Міністрів України "Про довірчі товариства" (далі - Декрет) у державі була законодавчо врегульована можливість здійснення довірчими товариствами представницької діяльності з чужим майном.

Майном довірителя визначались кошти, цінні папери та документи, які засвідчують право власності довірителя. Довірителем майна визначались юридична особа або громадянин, які передавали довірчому товариству повноваження власника належного їм майна відповідно до умов укладеного між ними договору.

М. Березинець уклав з довірчим товариством "Разноекспорт-траст" (далі - Товариство), створеним згідно з Декретом, договір (N 153840 від 18.11.94 р.) на здійснення представницької діяльності. Товариство мало змогу здійснювати представницьку діяльність щодо збереження, обслуговування, розпорядження майном довірителів та вираховувати 10 відсотків від фактичної вартості цінних паперів як плату за здійснення представницьких операцій.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос