Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления разъяснений [относительно начисления страховых взносов на дивиденды]

Фонд социального страхования от несчастных случаев на производстве и профессиональных заболеваний
Письмо от 12.04.2006 № 89-07-2

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.04.2006 р. N 89-07-2

Щодо надання роз'яснень

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі - Фонд) розглянула Ваш лист щодо нарахування страхових внесків на дивіденди, які мають статус привілейованих або інший статус, що передбачає виплату суми, яка є більшою за суму виплат, розраховану на будь-яку іншу акцію, та які виходячи із пункту 7.8.7 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" прирівнюються з метою оподаткування до виплати заробітної плати з відповідним оподаткуванням, і повідомляє.

Відповідно до статті 167 Господарського кодексу України корпоративні права - це права особи, частка якої визначається у статутному фонді (майні) господарської організації, що включають правочинності на участь цієї особи в управлінні господарською організацією, отримання певної частки прибутку (дивідендів) даної організації та активів у разі ліквідації останньої відповідно до закону, а також інші правочинності, передбачені законом та статутними документами.

Виходячи з норм статті 4 глави другої Закону України "Про цінні папери і фондову біржу" привілейовані акції дають власникові переважне право на одержання дивідендів, а також на пріоритетну участь у розподілі майна акціонерного товариства у разі його ліквідації.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос