Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении и введении в действие нормативного документа "Твердое, жидкое и газообразное топливо на энергообъектах. Определение качества топлива для расчетов удельных расходов. Методические указания"

Министерство топлива и энергетики
Приказ от 31.03.2006 № 104

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 березня 2006 року N 104

Про затвердження та введення в дію нормативного документа "Тверде, рідке і газоподібне паливо на енергооб'єктах. Визначення якості палива для розрахунків питомих витрат. Методичні вказівки"

З метою приведення визначення якості палива для розрахунків питомих витрат у відповідність із чинними нормативними документами Мінпаливенерго та Держспоживстандарту наказую:

1. Затвердити нормативний документ "Тверде, рідке і газоподібне паливо на енергооб'єктах. Визначення якості палива для розрахунків питомих витрат. Методичні вказівки" (далі - Методичні вказівки), який набирає чинності через 60 днів з дати підписання цього наказу.

2. Госпрозрахунковому підрозділу "Науково-інженерний енергосервісний центр" інституту "Укрсільенергопроект" (Білоусов В. І.) внести методичні вказівки до реєстру та комп'ютерного банку даних чинних нормативних документів Мінпаливенерго.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос