Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении нормативов на компенсацию расходов по закладке молодых многолетних насаждений

Министерство аграрной политики
Нормативы, Приказ от 16.08.2005 № 383
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 серпня 2005 року N 383

Про затвердження нормативів на компенсацію витрат по закладенню молодих багаторічних насаджень

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства аграрної політики України
 від 4 березня 2008 року N 117)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 р. N 587 "Про затвердження Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства", з метою забезпечення цільового і ефективного використання бюджетних коштів наказую:

1. Затвердити такі, що додаються:

1.1. Нормативи витрат на складові частини відповідних робіт, на підставі яких надається фінансова підтримка суб'єктам господарювання, які займаються виноградарством, садівництвом і хмелярством.

1.2. Форми зведених відомостей Міністерства аграрної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь агропромислового розвитку облдержадміністрацій, управлінь агропромислового розвитку районних та Севастопольської міської держадміністрацій "Про обсяги фінансової підтримки суб'єктів господарювання на розвиток (виноградарства, садівництва і хмелярства), виходячи з фактичних площ молодих багаторічних насаджень та нормативів витрат на один гектар".

2. Регіональним комісіям, на підставі отриманих документів від суб'єктів господарювання, визначати попередні обсяги фінансової підтримки в розрізі одержувачів та подавати їх Мінагрополітики по зведеній відомості, акту про фактичний обсяг виконаних робіт по створенню багаторічних насаджень та відомості про витрати на виконання робіт щомісяця до 15 числа, що настає за звітним періодом.

3. При зміні цінової політики оперативно корегувати затверджені нормативи.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Мельника С. І.

 

Міністр 

О. П. Баранівський 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос