Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка проведения ежегодной оценки исполнения государственными служащими возложенных на них обязанностей и заданий

Министерство топлива и энергетики
Приказ от 15.03.2006 № 81

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 березня 2006 року N 81

Про затвердження Порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань

Відповідно до Положення про проведення атестації державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року N 1922, із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2002 року N 1979, враховуючи вимоги пункту 1.3 та 1.4 Загального порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань, затвердженого наказом Головного управління державної служби від 31 жовтня 2003 р. N 122, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 листопада 2003 року за N 1063/8384, наказую:

1. Провести щорічну оцінку виконання державними службовцями апарату Мінпаливенерго покладених на них завдань та обов'язків за 2005 рік.

2. Департаменту кадрової політики та організаційно-документального забезпечення (Алексєєвій Т. К.) у тижневий термін забезпечити структурні підрозділи центрального апарату Мінпаливенерго формою бланку щорічної оцінки виконання державними службовцями посадових обов'язків і завдань та надати списки спеціалістів, посади яких не зазнали змін упродовж 2005 року.

3. Керівникам департаментів, самостійних управлінь і відділів:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос