Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении и введении в действие нормативных документов Минтопливэнерго

Министерство топлива и энергетики
Приказ, Правила от 01.03.2006 № 57
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 березня 2006 року N 57

Про затвердження та надання чинності нормативним документам Мінпаливенерго

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
 від 3 листопада 2014 року N 778)

З метою гармонізації нормативних документів Мінпаливенерго України із національними стандартами (ДСТУ 1.0:2003, ДСТУ 1.1:2001, ДСТУ 1.2:2003, ДСТУ 1.5:2003) та проведення єдиної технічної політики у сфері розроблення (перегляду) нормативних документів наказую:

1. Затвердити нормативні документи Мінпаливенерго України Правила побудови, викладання, оформлення та вимоги до змісту нормативних документів та Правила затвердження, реєстрації та підготовки до видання нормативних документів (далі - Правила), що додаються, які набирають чинності через 60 днів від дати реєстрації цього наказу.

2. Госпрозрахунковому підрозділу "Науково-інженерний енергосервісний центр" інституту "Укрсільенергопроект" (Білоусов В. І.):

2.1. Внести Правила до реєстру і комп'ютерного банку даних чинних нормативних документів Мінпаливенерго України.

2.2. Забезпечити видання і надходження необхідної кількості примірників Правил до підприємств та компаній відповідно до їх замовлень та фактичної оплати.

3. Керівникам підприємств, що належать до сфери управління Мінпаливенерго, та підприємств, щодо яких Мінпаливенерго здійснює управління корпоративними правами держави, у процесі розроблення нормативних документів Мінпаливенерго дотримуватись положень Правил.

4. З набранням чинності цими Правилами визнати таким, що втратив чинність, стандарт Мінпаливенерго України СОУ МПЕ 40.1.01.002:2004 "Правила побудови, викладання, оформлення та вимоги до змісту нормативних документів", затверджений наказом Мінпаливенерго України від 11.06.2004 N 309.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Тітенка С. М.

Опрос