Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении и введении в действие нормативного документа Минтопэнерго Украины "Правила разработки нормативных документов"

Министерство топлива и энергетики
Приказ, Правила от 01.03.2006 № 56
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 березня 2006 року N 56

Про затвердження та надання чинності нормативному документу Мінпаливенерго України "Правила розроблення нормативних документів"

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
 від 3 листопада 2014 року N 778)

З метою гармонізації основоположних нормативних документів Мінпаливенерго України з національними стандартами (ДСТУ 1.0:2003, ДСТУ 1.1-2001, ДСТУ 1.2:2003) та проведення єдиної технічної політики у сфері розроблення (перегляду) нормативних документів наказую:

1. Затвердити нормативний документ Мінпаливенерго України "Правила розроблення нормативних документів" (далі - Правила), що додається, і набирає чинності через 60 днів від дати реєстрації цього наказу.

2. Госпрозрахунковому підрозділу "Науково-інженерний енергосервісний центр" інституту "Укрсільенергопроект" (Білоусов В. І.) внести Правила до реєстру і комп'ютерного банку даних чинних нормативних документів Мінпаливенерго України.

3. Об'єднанню енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" (Коданьова В. Т.) забезпечити видання і надходження необхідної кількості примірників Правил енергетичним компаніям і підприємствам відповідно до їх замовлень та фактичної оплати.

4. Керівникам підприємств, що належать до сфери управління Мінпаливенерго та підприємств, щодо яких Мінпаливенерго здійснює управління корпоративними правами держави, у процесі розроблення нормативних документів Мінпаливенерго дотримуватись положень Правил.

5. З набранням чинності цих Правил визнати таким, що втратив чинність, стандарт Мінпаливенерго України СОУ МПЕ 40.1.01.001:2004 "Правила розроблення нормативних документів", затверджений наказом Мінпаливенерго України від 11 червня 2005 р. N 309.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Тітенка С. М.

 

Міністр 

І. Плачков 

Опрос