Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации мониторинга показателей деятельности предприятий угольной отрасли Украины

Министерство угольной промышленности Украины (2)
Приказ от 30.03.2006 № 195

МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 березня 2006 року N 195

Про організацію моніторингу показників діяльності підприємств вугільної галузі України

З метою організації моніторингу показників діяльності підприємств вугільної галузі, впровадження системи підготовки, накопичення та узагальнення інформацій, що готуються структурними підрозділами Міністерства для інформаційно-аналітичного забезпечення керівництва Мінвуглепрому та систематизації інформації, що надходить від державних підприємств Мінвуглепрому наказую:

1. Затвердити перелік форм інформаційних матеріалів, які готують і використовують у роботі структурні підрозділи апарату Міністерства для збору, накопичення та узагальнення.

2. Керівникам структурних підрозділів Мінвуглепрому, надавати Інформаційно-аналітичному департаменту на паперових та магнітних носіях інформаційно-аналітичні матеріали, згідно з додатком 1, разом із пояснювальною запискою, до якої включати аналіз та фахові висновки про виконання завдань, вплив чинників на кінцеві результати, існуючі проблеми, заходи, що вживались для подолання негативних тенденцій, пропозиції для покращення ситуації,

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос