Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно уплаты страховых взносов на общеобязательное государственное пенсионное страхование фермерскими хозяйствами

Пенсионный фонд
Письмо от 16.03.2006 № 3110/03-30

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 16.03.2006 р. N 3110/03-30

Щодо сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування фермерськими господарствами

(Витяг)

...

Згідно з пунктом 1 статті 14 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" колективні та орендні підприємства, сільськогосподарські кооперативи та фермерські господарства, у тому числі ті, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок, фіксований сільськогосподарський податок, придбали спеціальний торговий), які є роботодавцями для членів зазначених підприємств і господарств, визначені страхувальниками для цих осіб, а згідно статті 15 - платниками страхових внесків.

Законом України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" встановлено, що у 2006 році платники фіксованого сільськогосподарського податку збір на обов'язкове пенсійне страхування сплачують за ставкою 6,46 відсотка від об'єкта оподаткування.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос