Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении победителя конкурсного отбора, объявленного 27.12.2005, и выдаче лицензии на вещание на частоте 105, 2 МГц в г. Красногоровке Полтавской области

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 30.03.2006 № 249

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 30 березня 2006 року N 249

Про визначення переможця конкурсного відбору, оголошеного 27.12.2005, та видачу ліцензії на мовлення на частоті 105,2 МГц у м. Красногорівці Полтавської області

Розглянувши заяви ТОВ "ТРК "Радіо-Ера", м. Київ; АТ закритого типу ТРО "Раді.О", м. Одеса; Підприємства з іноз. інвест. у формі ТОВ "ТРК "НБМ", м. Київ; ТОВ "ТРК "Радіо Кохання", м. Київ; ТОВ "ТРК "Європа Плюс Київ", м. Київ; ТОВ "ТРК Клас", м. Київ; ПП "Компанія "Нова Хвиля", м. Новомосковськ Дніпропетровської області; АТ "ОНІКС", м. Харків; Національної радіокомпанії України, м. Київ (УР-1); Національної радіокомпанії України, м. Київ (УР-2); Національної радіокомпанії України, м. Київ (УР-3), які подані на участь у конкурсному відборі на право користування частотою 105,2 МГц у м. Красногорівці Полтавської області, який оголошено 27.12.2005 року, керуючись статтею 14 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 18 та 24 Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи інформацію служб Національної ради, Національна рада вирішила:

1. Вважати Підприємство з іноз. інвест. у формі ТОВ "ТРК "НБМ", м. Київ, переможцем конкурсного відбору на право користування частотою 105,2 МГц у м. Красногорівці Полтавської області, призначеною для трансляції радіопрограм на територію м. Красногорівки та прилеглих районів. Потужність передавача - 1,0 кВт, обсяг мовлення - 24 год./добу.

2. Видати Підприємству з іноз. інвест. у формі ТОВ "ТРК "НБМ", м. Київ, ліцензію на право користування частотою 105,2 МГц у м. Красногорівці Полтавської області, призначеною для трансляції радіопрограм на територію м. Красногорівки та прилеглих районів. Потужність передавача - 1,0 кВт, обсяг мовлення - 24 год./добу.

3. Затвердити головні напрямки програмної концепції ТРО: створення та розповсюдження інформаційних, просвітницьких, культурологічних, розважальних програм та передач.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос