Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении победителя конкурсного отбора, объявленного 27.12.2005 г., и выдаче лицензии на вещание на частоте 65, 99 МГц в г. Днепропетровске

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 30.03.2006 № 224

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 30 березня 2006 року N 224

Про визначення переможця конкурсного відбору, оголошеного 27.12.2005 р., та видачу ліцензії на мовлення на частоті 65,99 МГц у м. Дніпропетровську

Розглянувши заяви ТОВ "Радіосупутник", м. Дніпропетровськ; ЗАТ "Телерадіокомпанія ВІКО", м. Донецьк; ТОВ "ТРК Клас", м. Київ, які подані на участь у конкурсному відборі на право користування частотою 65,99 МГц у м. Дніпропетровську, який оголошено 27.12.2005 року, керуючись статтею 14 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 18 та 24 Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи інформацію служб Національної ради, Національна рада вирішила:

1. Вважати ТОВ "ТРК Клас", м. Київ, переможцем конкурсного відбору на право користування частотою 65,99 МГц у м. Дніпропетровську, призначеною для трансляції радіопрограм на територію м. Дніпропетровська. Потужність передавача - 0,1 кВт, обсяг мовлення - 24 год./добу.

2. Видати ТОВ "ТРК Клас", м. Київ, ліцензію на право користування частотою 65,99 МГц у м. Дніпропетровську, призначеною для трансляції радіопрограм на територію м. Дніпропетровська. Потужність передавача - 0,1 кВт, обсяг мовлення - 24 год./добу.

3. Затвердити головні напрямки програмної концепції ТРО: створення та розповсюдження інформаційних, культурологічних, просвітницьких, розважальних програм та передач.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос