Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рассмотрении обращения [относительно расследования и учета несчастных случаев непроизводственного характера]

Фонд социального страхования по временной утрате трудоспособности
Письмо от 20.01.2006 № 04-29-99

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 20.01.2006 р. N 04-29-99

Про розгляд звернення

Розглянувши Ваше звернення, повідомляємо, що у п. 3 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 270, зазначено перелік нещасних випадків, що сталися під час певних обставин, які підлягають розслідуванню. З нещасних випадків, що сталися з працюючою особою в побуті, розслідуванню, що здійснює організація, де працює така особа, підлягають нещасні випадки за винятком групових та тих, розслідування яких належить до компетенції правоохоронних органів. Рішення щодо розслідування нещасного випадку приймається керівником організації на підставі звернення потерпілого, листка непрацездатності або довідки лікувально-профілактичного закладу.

У разі відмови організації провести розслідування нещасного випадку потерпілий або особа, яка представляє його інтереси, може звернутися до районної держадміністрації (виконавчого органу міської, районної у місті ради), яка вирішує питання щодо проведення цього розслідування.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос