Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении победителя конкурсного отбора, объявленного 27.12.2005 г., и выдаче лицензии на вещание на 36 ТВК в г. Александровке Кировоградской области

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 29.03.2006 № 178

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 березня 2006 року N 178

Про визначення переможця конкурсного відбору, оголошеного 27.12.2005 р., та видачу ліцензії на мовлення на 36 ТВК у м. Олександрівці Кіровоградської області

Розглянувши заяви Кіровоградської ОДТРК, м. Кіровоград; ТОВ "ГРАВІС", м. Київ; ТОВ "Музичний канал "О-ТВ", м. Київ; ТОВ ТРК "TV Стимул", м. Кіровоград, які подані на участь у конкурсному відборі на право користування 36 ТВК у м. Олександрівці Кіровоградської області, який оголошено 27.12.2005 року, керуючись статтею 14 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 18 та 24 Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи інформацію служб Національної ради, Національна рада вирішила:

1. Вважати Кіровоградську ОДТРК, м. Кіровоград, переможцем конкурсного відбору на право користування 36 ТВК м. Олександрівці Кіровоградської області, призначеним для трансляції телепередач на територію м. Олександрівки. Потужність передавача - 0,01 кВт, обсяг мовлення - 16 год./добу.

2. Видати Кіровоградській ОДТРК, м. Кіровоград, ліцензію на право користування 36 ТВК у м. Олександрівці Кіровоградської області, призначеним для трансляції телепередач на територію м. Олександрівки. Потужність передавача - 0,01 кВт, обсяг мовлення - 16 год./добу.

3. Затвердити головні напрямки програмної концепції ТРО: створення та розповсюдження інформаційних, культурологічних, просвітницьких, розважальних, дитячих програм та передач.

4. Мова: українська.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос