Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно исчисления пенсии в соответствии с Законом Украины "О научной и научно-технической деятельности"

Минтруда, Пенсионный фонд
Письмо от 16.03.2006 № 3039/02-20, 653/0/21-06

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 16.03.2006 р. 

N 653/0/21-06, 

  

N 3039/02-20 

На численні звернення наукових (науково-педагогічних) працівників надсилаємо огляд запитань та відповідей щодо обчислення пенсії відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність".

Запитання 1. Підвищенню з 1 березня 2006 р. підлягає розмір пенсії з урахуванням підвищення з 1 березня 2005 р. чи без урахування цього підвищення?

Відповідь. Згідно з частиною 13 ст. 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" у разі зростання заробітної плати в Україні з 1 березня кожного року провадиться підвищення розміру пенсій на коефіцієнт, який відповідає 20 % зростання середньої заробітної плати в Україні порівняно з попереднім роком. З 1 березня 2005 р. пенсії було підвищено на коефіцієнт 1,055.

У наведеному випадку підвищенню з 1 березня 2006 р. підлягає розмір пенсії, обчислений відповідно до ч. 3 ст. 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" з урахуванням підвищення відповідно до ч. 13 цієї статті.

Запитання 2. Чи зберігається сума підвищення пенсії з 1 березня 2005 р. особі, якій у 2006 р. проводиться перерахунок пенсії відповідно до ч. 17 ст. 24 Закону? Чи підвищується розмір пенсії цій особі з 1 березня 2006 р.?

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос