Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О некоторых вопросах передачи реестра

Профессиональная ассоциация регистраторов и депозитариев
Письмо от 27.03.2000 № 01-03/123

ПРОФЕСІЙНА АСОЦІАЦІЯ РЕЄСТРАТОРІВ І ДЕПОЗИТАРІЇВ  

ЛИСТ

від 27.03.2000 р. N 01-03/123

ТОВ "АзовРеєстр"  

Копія:  

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку   

Про деякі питання передачі реєстру

На Ваш запит про передачу реєстру новому реєстратору, якщо емітентом установлена дата закриття реєстру, але він не оплатив реєстратору, який веде його систему реєстру, послуги по веденню реєстру та по передачі реєстру, відповідаємо наступне.

1. Відповідно до п. 8.4 Положення про порядок ведення реєстрів власників іменних цінних паперів, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.98 р. N 60 (надалі - Положення), реєстроутримувач здійснює передачу реєстру за умови оплати емітентом послуг щодо внесення змін до системи реєстру та його передачі, якщо інше не передбачено договором на ведення реєстру.

Таким чином, якщо договором на ведення реєстру не передбачено інше, реєстратор має право не передавати емітенту чи новому реєстратору реєстр до повної оплати емітентом як послуг реєстратора по веденню системи реєстру, так і послуг по передачі реєстру.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос