Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Дополнения N 17 к Перечню пестицидов и агрохимикатов, разрешенных к использованию в Украине, 2003

Министерство охраны окружающей природной среды Украины (2)
Приказ от 28.02.2006 № 94

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 лютого 2006 року N 94

Про затвердження Доповнення N 17 до Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, 2003

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.96 N 295 "Про затвердження Порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації, видання переліків пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні" наказую:

1. Затвердити Доповнення N 17 до Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, Київ, 2003 р., яке схвалено на засіданні Науково-експертної ради з питань реєстрації пестицидів і агрохімікатів від 21 лютого 2006 року (протокол N 32), що додається.

2. Відділу з організації держвипробувань та реєстрації пестицидів та агрохімікатів Департаменту екологічної безпеки та поводження з небезпечними речовинами та відходами (М. Єременко) підготувати до друку Доповнення N 17 до Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, Київ, 2003 р., та в установленому порядку забезпечити ним органи, що здійснюють державний контроль за застосуванням пестицидів і агрохімікатів та інші центральні органи виконавчої влади, установи та організації.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра А. В. Гриценка.

 

Міністр 

П. Ігнатенко 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос