Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Дополнения N 17 к Перечню пестицидов и агрохимикатов, разрешенных к использованию в Украине, 2003

Министерство охраны окружающей природной среды Украины (2)
Приказ от 28.02.2006 № 94

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 лютого 2006 року N 94

Про затвердження Доповнення N 17 до Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, 2003

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.96 N 295 "Про затвердження Порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації, видання переліків пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні" наказую:

1. Затвердити Доповнення N 17 до Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, Київ, 2003 р., яке схвалено на засіданні Науково-експертної ради з питань реєстрації пестицидів і агрохімікатів від 21 лютого 2006 року (протокол N 32), що додається.

2. Відділу з організації держвипробувань та реєстрації пестицидів та агрохімікатів Департаменту екологічної безпеки та поводження з небезпечними речовинами та відходами (М. Єременко) підготувати до друку Доповнення N 17 до Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, Київ, 2003 р., та в установленому порядку забезпечити ним органи, що здійснюють державний контроль за застосуванням пестицидів і агрохімікатів та інші центральні органи виконавчої влади, установи та організації.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра А. В. Гриценка.

 

Міністр 

П. Ігнатенко 

Опрос